page loader

Yasal Uyarılar

website service

Kullanım

Telefon takip ve dinleme konularında bilgi izleme amaçlı kullanıma ilişkin olarak ülkemiz sınırları içerisinde yürürlükte olan tüm kuralları anlamak ve bu kurallara uymak kullanıcıların sorumluluğundadır. İnternet sitemizde yer alan programların asıl kullanım amacı yasal çerçevededir (Örneğin: Ailelerin çocuklarını denetim altında tutması gibi). Programı satın almanızın ardından bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

Satış

İnternet sitemizde yer alan telefon takip programlarını satın aldığınızda aynı zamanda şu kuralı da otomatikman kabullenmiş sayılırsınız; Takip ve dinleme yazılımlarını yükleyeceğiniz telefon ya da cihazın sahibi olduğunuz ya da bu kişi üzerinde yasal olarak bir hakkınız olduğu. Sitemiz Türk hukuk sistemine uygun bir şekilde çalışan kayıtlı bir firmadır. Sitemizde yer alan programların yasal olmayan kullanımları durumunda sorumluluk tamamıyla kullanıcıya aittir.

Telefon Takip Programları İçin Bize ulaşın

Sektörümüzde yer alan mevcut müşteri kitlesinin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayabilecek niteliğe sahip firmamıza sizler de ulaşabilir, gönül rahatlığıyla memnun müşterilerimiz arasındaki yerinizi alarak sorunsuz bir şekilde telefon dinleme yazılımlarını kullanabilirsiniz.