page loader

Hakkımızda

about us

Hakkımızda

Firmamız, mevcut işleyiş olarak sorunsuz bir şekilde telefon takip işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilere yönelik hizmet sunmaktadır. Bu takibi gerçekleştirebilecek nitelikteki programlarımız, günümüzün teknolojik yeniliklerini de takip ederek devamlı olarak yenilenmektedir. Bu yenilikleri takip eden firmamız artık telefon takibi konusunda çok daha geniş bir hizmeti sunmayı başarabilen bir kuruluş haline gelmiştir.

Android ve ios işletim sistemli telefonlarda yer alan bilgileri telefonu takip etmek isteyen kişilere ulaştıran programlarımız siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. İstediğiniz zaman görüşme kayıtlarını inceleyebilir, rehberde yer alan kişi bilgilerine ulaşabilir, mesaj ayrıntılarını görüntüleyebilir, ortam dinlemesi yapabilir ve yer tespit özelliği de dahil olmak üzere pek çok özelliği gerçekleştirebilirsiniz. Sizler de tüm bu özellikleri detaylı ve aynı zamanda güvenilir bir şekilde kullanabilmek, memnun müşterilerimiz arasındaki yerinizi alabilmek adına bizlere dilediğiniz zaman dilimi içerisinde ulaşabilirsiniz.

Memnuniyet
Güven
Satış
Memnuniyet
Program
Referans
devices

Avantajlar

Kalite

Kaliteli ve sorunsuz bir şekilde çalışan doğru yazılımlara ihtiyaç duyuyorsanız, doğru yerdesiniz! Yılların vermiş olduğu deneyimle hizmet sunan firmamız telefon dinleme ve takip konularında sizleri oldukça memnun edecektir.

Güvenilir

Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de birincil kural güvenilirliktir. Bu sektörde 10 yılı aşkın süredir müşterilerimizi memnun edici çözümler üretmekteyiz. Sizler de bizleri tercih ederek, memnun müşterilerimizden olabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı

İstediğiniz kişiyi takip etmek, kontrol altında tutmak oldukça kolaydır. Temin etmek istediğiniz programı bize ulaşarak satın almanızın ardından gerekli bilgilendirmeleri tarafınıza sunmakta, yönetim panel şifrenizi vermekteyiz.

Telefon Takip Programları İçin Bize ulaşın

Sektörümüzde yer alan mevcut müşteri kitlesinin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayabilecek niteliğe sahip firmamıza sizler de ulaşabilir, gönül rahatlığıyla memnun müşterilerimiz arasındaki yerinizi alarak sorunsuz bir şekilde telefon dinleme yazılımlarını kullanabilirsiniz.